KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16285170

nr 1628 5170

Träsnitt

Oidentifierad konstnär. Signerad, omfamning. Signerad, daterad 4/50. Bildmått: 19x11,5, yttermått inklusive ram: 62x42 cm

Utrop:

500 kr

måndag 17 juni 2024
kl 19:29:44